دستگاه قالیشویی ساخت شرکت مهندسی سخنور

خانه » راهنمای خرید دستگاه قالیشویی » دستگاه قالی‌شویی ساخت شرکت مهندسی سخنور

دستگاه قالی‌شویی ساخت شرکت مهندسی سخنور

دستگاه قالی‌شویی ساخت شده در شرکت مهندسی صنایع شست‌شو سخنور در تنوع ریلی و ثابت ساخته می‌شود.

دستگاه قالی‌شویی ریلی

دستگاه قالی‌شویی ریلی ساخته شده که بهترین نوع دستگاه شست‌شو فرش نیز می‌توان از آن نام برد دستگاهی است که به صورتی طراحی شده که در روی ریل‌هایی قرار می‌گیرد و فرش‌های پهن شده را با فرچه‌های تنظیم شده و شلاق و سایر قطعات مورد شست‌شو قرار می‌دهد از این رو یکی از بهترین گزینه‌ها برای کارخانجات قالیشویی می‌باشد. یکی از مزایای این دستگاه شستشو دقیق و بدون عیب و ایراد انواع فرش می‌باشد به صورتی که بدون دخالت نیروی انسانی اقدام به شست‌شوی فرش‌ها می کند از این رو صرفه اقتصادی زیادی برای یک مجموعه قالی‌شویی به همراه دارد. یکی دیگر از مزایای این نوع دستگاه شست‌شوی چندین فرش با هم است که در این روش سرعت شست‌شو بسیار بالا می‌رود.

دستگاه قالی‌شویی ثابت

دستگاه قالی‌شویی ثابت یکی از انواع دستگاه‌های شستشو فرش می‌باشد که دستگاه به صورت ثابت و با فشار آب و فرچه‌های طبیعه شده در آن اقدام به شست‌شو فرش‌ها می‌کند که در این روش شست‌شو هر فرش زمان بیشتری به خود اختصاص می‌دهد و استفاده از نیروی انسانی هم یکی از معایت این نوع دستگاه می‌باشد,طبیعتأ هر مدیر مدبری به دنبال صرفه‌ جویی در هزینه‌ها و همین‌طور استفاده از نیروی انسانی کمتریست که بهترین گزینه برای شست‌شو سریع‌تر دستگاه قالی‌شویی ریلی می‌باشد.

کدام دستگاه مناسب کار شماست؟

شاید با خواندن مطلب و ارزیابی آن به نتایجی رسیده باشید اما بهتر است بدانیم که کدام دستگاه برای محیط کاری‌مان مناسب‌تر است,مطمنأ با خواندن مطلب تصمیم‌گیری بسیار آسان‌تر از قبل شده ولی باید در نظر داشته باشید که اگر از محیط کوچکی برای شست‌شو برخوردارید دستگاه ثابت برای شما مناسبت‌تر است و اگر از محیط بزرگ یا نسبتأ بزرگی برای شست‌شو فرش برخوردارید بهتر است از گزینه ریلی ما استفاده کنید چرا که سرعت کار و دقت را بیش از پیش بالا می‌برد.

دستگاهی که انتخاب کرده ام را چگونه خریداری کنم؟

شما عزیزان و صاحبان مشاغلی که به دستگاه‌های مذبور نیاز دارید می‌توانید همواره با شماره گیری: 09121539067 نسبت به مشاوره و خرید دستگاه قالی‌شویی با کیفیت و همراه با گارانتی دو ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله اقدام کنید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام شرکت نیز می‌توانید از تصاویر و ویدئوهای ارسالی مشتریان و محصولات بازدید به عمل آورید.

دیدگاه ها :

دیدگاه شما

امتیاز دهید...!
دستگاه قالی‌شویی ساخت شرکت مهندسی سخنور
5 (100%) 1 vote
تگ ها
شرکاء تجاری
Yaskawa sthemma

تماس تلفنی