دستگاه های قالیشویی و شستشو فرش را بهتر بشناسیم

دستگاه قالیشویی و تجهیزات مدرن یکی از راه کار های امروزی است که در کارخانه های قالیشویی به جای روش های سنتی استفاده میشود.روش های صنعتی که در کارخانه های قالیشویی مورد استفاده قرار میگرفت بسیار زمان بر و بی کیفیت و هزینه های بسیار بالایی داشت که به لطف خدا و با پیشرفت روز افزون انسان دستگاه هایی مورد تولید و عرضه قرار گرفت که در حال حاضر کار شستشو فرش را به سادگی و با کیفیت بالا انجام میدهند از این رو شما صاحبان مشاغل شستشو فرش میتوانید لیستی از این نوع دستگاه ها در این مطلب دریافت و مورد استفاده قرار دهید.

دستگاه قالیشویی

این نوع دستگاه که در مدل های ریلی و ثابت عرضه میشود برای شستشو فرش بعد از خیس کردن فرش مورد استفاده قرار میگیرد که در دو مدل اشاره شده تولید و عرضه میشود که طبق سابقه ای که ما در شستشو فرش نیز داریم مدل ریلی معقول ترین, با کیفیت ترین و بهترین نوع دستگاه قالیشویی برای شما می باشد که خوشبختانه دستگاه های پیشرفته ای که در شرکت ماشین سازی سخنور ساخته میشود از این نوع میباشد و بسیار با کیفیت و با دوام و همین طور دارای ضمانت نامه کتبی نیز میباشد.

دستگاه قالیشویی ریلی مهندسی سخنور

دستگاه آبگیر لوله ای فرش یا آبگیر قالیشویی

این نوع دستگاه در مدل های درب دار و بدون درب و تک لول, چهار و شش لول عرضه میشود که متداول ترین نوع مورد استفاده مدل درب دار تک لول میباشد, دستگاه آبگیر فرش مذبور که توسط شرکت ماشین سازی سخنور نیز تولید میشود در کارگاه و کارخانجات قالیشویی برای خشک کردن فرش پس از شستشو فرش با دستگاه قالیشویی مورد استفاده قرار میگیرد به این صورت که فرشی که شستشه شده را لول کرده و در دستگاه قرار میدهند سپس با چرخش دستگاه و سوراخ های ایجاد شده در لوله ای آب فرش گرفته و خشک میشود.

دستگاه آبگير لوله اي فرش مهندسي سخنور

گرمخانه قالیشویی

قسمت گرمخانه یکی از کلیدی ترین قسمت های کارگاه قالیشویی است که تقریبا قسمت نهایی شستشو یک فرش در نظر گرفته می شود. زمانی که فرش شسته شده در دستگاه آبگیر خشک میشود سپس فرش مذکور به قسمت گرمخانه منتقل و در این قسمت با توربین های بادی و شرایط مخصوص به خود کاملا خشک می شود.

گرمخانه قاليشويي مهندسي سخنور

دستگاه بسته بندی فرش

بسته بندی فرش را میتوان قسمت نهایی یک شستشو نام گذاری کرد چرا که در این مرحله فرش به خوبی خشک و آماده شده و با دستگاه خاصی و با کمترین استفاده از نیروی انسانی بسته بندی میشود.

دوستان و همکارانی که علاقه مند به بازدید حضوری از دستگاه های نامبرده و پیشرفته شرکت دارند میتوانند با تماس تلفنی با شماره ذیل و هماهنگی های لازمه و همچنین مراجعه به آدرس ذکر شده نسبت به این بازدید اقدام کنند.

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۳۹۰۶۷

کانال تلگرام

نشانی: قم ميدان ٧٢ تن به سمت اراك جنب انبار گاز شهرك مهدي آباد ، شرکت مهندسی صنایع شستشو سخنور ( ماشین سازی سخنور )

توسط | ۱۳۹۶-۱۱-۱۸ ۰۷:۲۴:۵۴ +۰۳:۳۰ مهر ۱۵ام, ۱۳۹۶|راهنمای خرید دستگاه قالیشویی|
عضویت در کانال تلگرام ماشین آلات سخنور
عضویت در کانال تلگرام ماشین آلات سخنور